г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

ПАСПОРТ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО УЛЮБЛЕНЦЯ

15.08.2019

    Інформуємо власників домашніх тварин (котів, собак) про те, що з 01.08.2019 відомості з паспортів на домашніх тварин невстановленого зразка не будуть братися до уваги.

   Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину передбачена Законом України «Про ветеринарну медицину» та входить до переліку платних адміністративних послуг, які надаються Держпродспоживслужбою, органами та установами, що належать до сфери її управління, а розмір плати за їх видачу (адміністративну послугу) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року № 641.

   Відповідно до статті 1 Закону України «Про адміністративні послуги» адміністративна послуга — результат  здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону.

   Суб’єкт надання адміністративної послуги - орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, державний реєстратор, суб’єкт державної реєстрації, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

   Виходячи з вищенаведеного, ліцензовані лікарі ветеринарної медицини приватної практики наразі позбавлені законних підстав здійснювати видачу ветеринарно-санітарних паспортів на тварин встановленого зразка.

   У відповідності до вимог нормативно-правових актів видача ветеринарно- санітарних паспортів встановленого зразка проводиться уповноваженими лікарями державних установ ветеринарної медицини. Видача ветеринарних свідоцтв (ветеринарних довідок) на переміщення тварин без обробок, що вказані у паспорті встановленого зразка, є неможливою. Також звертаємо вашу увагу, що щеплення проти сказу здійснює лише уповноважений (державний) лікар ветеринарної медицини.

(1 vote)