г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

У Дружківці відкрився новий енергоофіс для клієнтів YASNO

   Відтепер клієнти постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO можуть отримати консультації у новому та сучасному енергоофісі у Дружківці (вул. Соборна, 15 а). YASNO підвищує якість обслуговування клієнтів та у першому півріччі 2020 усі 22 центри обслуговування компанія оновить та перетворить на енергоофіси.

   Енергоофіс – це сучасний простір з цифровими рішеннями та затишною атмосферою. В оновлених енергоофісах клієнти можуть замовити додаткові товари та послуги з енергоефективності, скористатися терміналами самообслуговування для передачі показань лічильника, отримати експрес-обслуговування з типових питань без очікування, передбачений дитячий куточок та окремі зони обслуговування приватних клієнтів та підприємств. Саме такий формат матимуть усі енергоофіси YASNO. До середини 2020 року планується створити 65 енергоофісів YASNO у Донецькій, Дніпропетровській областях та Києві.

      «YASNO продовжує працювати у напрямку покращення і підвищення якості обслуговування клієнтів. Наша ціль – це створення сервісу європейського рівня, тому прагнемо аби особисте консультування відбувалось якісно, швидко і в комфортних умовах», – відзначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Графік роботи енергоофісів доступний на сайті yasno.com.ua.

Питання, які найчастіше потребують консультування у фахівця енергоофісу YASNO, це:

  • переоформлення договору на постачання електроенергії при зміні власника;
  • укладання/розірвання договору на постачання електроенергії;
  • укладання договору для виробників електроенергії за «зеленим» тарифом;
  • відновлення електропостачання після відключення;
  • замовлення продуктів та послуг з енергоефективності – наборів з двозонним лічильником Розумний Watt, проєктів зі встановлення дахових сонячних панелей «під ключ».

     До операторів системи розподілу «ДТЕК Донецькі електромережі», «ДТЕК Високовольтні мережі», «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля», «Регіональні електромережі», «Укрзалізниця» звертаються, якщо потрібно:

  • оформити заявку на первинне підключення до електромереж, відключення від мережі;
  • оформити заявку на виконання робіт з приладами обліку електроенергії (якщо потрібно замінити лічильник, зробити технічну перевірку, опломбувати тощо);
  • переукласти договір про надання послуг з розподілу при зміні власника;
  • якщо отримали повідомлення про заборгованість за електроенергію, спожиту до 01.01.2019.
(1 vote)