г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Щоб місто стало кращим

20.20.2020

   Перший тренінг в рамках цього проекту відбувся у листопаді 2019 року, під час якого депутати розробили плани дій щодо пріоритетних питань політик своїх місцевих рад. Результати та досвід реалізації цих планів були представлені та оцінені учасниками під час тренінгу в лютому 2020 р.В нашій державі успішно втілюється проєкт «Демократичне врядування у Східній Україні», який фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

     Депутати Дружківської міської ради Тетяна ГОРБАНЬОВА та Сергій РУДЕНКО представили на розсуд комісії проект «Улаштування SMART алеї у м. Дружківка».  Девіз цього проекту - «Зміни місто, зміни світ, зміни майбутнє. Дружківка – місто дружнє та розумне!»

    У липні 2019 року Дружківка приєдналася до ініціативи «Дружківка – Smart city». За 2019 рік вже було зроблено багато кроків в цьому напрямку. Була розроблена та затверджена програма «Дружківка – розумне місто» на 2020-2025 роки. У 2019 році вже було реалізовано:

  - проект «Easy Way: безпечний та комфортний транспортний рух у Дружківці». В громадському транспорті встановлені GPS - трекери - проект розумної мобільності та навігації містом у Дружківці. Понад 500 видів QR-кодів буде розміщено в місті, що дозволяє мешканцям отримувати необхідну інформацію про заклади, послуги, маршрути тощо;

   - мапа якості атмосферного повітря, гурток робототехніки, платформи реалізації ідей для покращення нашого міста, платформа електронної демократії.

    Намічено наступний крок - проект «Улаштування SMART алеї у м. Дружківка»

   Презентація його пройшла успішно, на високому рівні. Сподіваємося, що проєкт буде профінансовано та у нашому місті буде облаштована SMART алея!

 (Власна інф.)

(0 votes)