г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Дружківки! Щиро вітаю вас із професійним святом!

     Сфера житлово-комунального господарства - одна з найважливіших для мешканців нашої громади. Адже це – тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та якісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх гарного настрою та самопочуття.

 Поліпшити роботу системи житлово-комунального господарства міста, забезпечити її довгостроковий системний розвиток, зробити наш спільний дім - Дружківку - ще привабливішою, більш сучасною і затишною – всі ці завдання нам належить вирішувати разом. Успішне їх виконання залежить від сумлінного ставлення до справи кожного працівника галузі. Знаю, що таких людей у житлово-комунальному господарстві Дружківки - більшість. Переконана у тому, що ваше відповідальне ставлення  до щоденних обов’язків, вияв доброзичливості до людей – споживачів послуг, сприятимуть створенню комфортних умов життя для дружківчан.

   Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, добробуту, чудового настрою, невичерпної енергії та життєвого оптимізму. Хай у ваших родинах завжди панує любов, достаток і злагода, а душі постійно зігрівають увага та підтримка близьких!

 Ірина БУЧУК,  секретар  міської  ради

(0 votes)