г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Увага, мешканців міста!

 На виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації від 12.03.2020 № 231/5-20 “Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211”, з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID - 19, з 23.03.2020 року в управлінні до особливого розпорядження скасовано проведення прийому громадян, у зв`язку з чим управління працюватиме за принципом “БЕЗКОНТАКТНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН”.

  Подати заяву та декларацію про призначення житлової субсидії, державної соціальної допомоги, пільг, та інше можливо:

-засобом поштового зв’язку на адресу управління м. Дружківка, вул. Машинобудівників, 64.;

- в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики (житлова субсидія, допомога при народженні дитини, допомога на дітей, які виховуються в багатодітній родині - проект);

- в електронній формі на електронну адресу управління Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   з наданням сканованих документів всіх членів родини;

Якщо є потреба особисто звернутись до управління, прийом заяв і документів, а також донесення документів здійснюватиметься в галереї між приміщеннями ЦНАП та УСЗН  БЕЗКОНТАКТНО.

Для надання заяви для призначення відповідного виду послуги Вам необхідно:

- прийти до прозорої галереї між приміщеннями управління і ЦНАП;

- серед представлених видів послуг обрати потрібну;

- взяти бланк заяви (за потребою - бланк декларації, тощо);

- заповнити бланки в галереї або вдома;

- обов`язково вказати коректний номер телефону, за яким з Вами зв`яжеться спеціаліст, або

- залишити в скрині записку з номером телефону, за яким з Вами зв`яжеться спеціаліст і зазначити вид допомоги, який Ви оформлюєте. Спеціаліст надасть Вам допомогу в заповненні заяви та декларації в телефонному режимі.

- залишити заповнені бланки та необхідні документи (за потребою) в скринці.

Телефони для консультацій:  3-37-50,  0661059369 - інформатор управління,   0956890686- телефон чергового прийому..

Громадська приймальня управління соціального захисту населення Дружківської міської ради працює (без перерви на обід) з 8.00 до 17.00, в п'ятницю з 8.00 до 16.00.

Ми чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Машинобудівників, 64.

Вибачте за тимчасові незручності!

(0 votes)