г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Шановні мешканці м. Дружківки!

 КП «Комсервіс»  Дружківської міської ради здійснює утримання житлових будинків та прибудинкових територій.  Незважаючи на запровадження карантинних заходів, робітники підприємства продовжують виконувати свою роботу.

  Останнім часом різко  знизився рівень сплати за послуги з утримання будинків. Дана ситуація  значно погіршує фінансовий  стан підприємства. 

 Звертаємось  до вас із проханням сплатити заборгованість, аби ми з вами спільними зусиллями не допустили припинення обслуговування житлових будинків та забезпечили  людям, які сумлінно виконують свою роботу та обслуговують ваші будинки, виплату заробітної плати.

  Просимо вас проявити повагу до людей, які живуть поряд з вами та щоденно виходять на роботу і роблять все від них залежне, аби прибирати прибудинкову територію та підтримувати лад у ваших будинках.

 Відповідно до вимог Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» передбачено незастосування  пені, але від сплати житлово-комунальних послуг громадяни жодним чином не звільняються.

 Звертаємо також увагу отримувачів субсидій, що кошти, отримані за рахунок монетизованої субсидії, мають направлятися виключно на сплату комунальних послуг.

  Також закликаємо вас  для сплати послуг  використовувати  платіжні сервіси «Приват 24», «Ощад24», а також користуватися  послугою «Особового кабінету», який доступний  на сайті «Абонент інфо».

З повагою і надією на порозуміння, КП «Комсервіс»

(1 vote)