г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

До уваги фізичних осіб - підприємців!

   З метою посилення соціального захисту сімей з дітьми на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Кабінет Міністрів України запровадив виплату допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку (Постанова Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. N 329Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”).

   Призначення і виплата допомоги на дітей здійснюється управлінням соціального захисту населення Дружківської міської ради (адреса управління: вул. Машинобудівників, 64).

    Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої або другої групи платників єдиного податку, і сплатили єдиний соціальний внесок за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

      Допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «муніципальна няня».

     Допомога призначається на період карантину та на один місяць після дати його відміни одному з батьків (опікуну, усиновителю) на кожну дитину до досягнення нею 10 - річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, а саме:

- на дітей віком до 6 років – 1779 грн.;

- на дітей віком від 6 до 10  – 2218 грн. і виплачується щомісячно за повний місяць.

  Для призначення допомоги на дітей необхідно подати наступні документи:

   У паперовій формі заявник подає такі документи:

- заяву встановленої форми із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку;

  • копії свідоцтв про народження усіх дітей віком до 10 років;
  • довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного соціального внеску (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

- копію документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);

  • копію рішення про встановлення опіки/усиновлення дитини (у разі здійснення опіки над дитиною або усиновлення).

     Допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики www.msp.gov.ua в розділі "е-сервіси" або за посиланням – https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua,  а також скориставшись Єдиним порталом державних послуг «Дія».

В електронній формі заявник подає такі документи:

- заяву встановленої форми із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку;

  • фотокопії свідоцтв про народження усіх дітей віком до 10 років або відомості про свідоцтва про народження дітей (серія, номер, дата видачі, прізвище, ім’я, по батькові дитини, прізвище, ім’я, по батькові батьків);
  • фотокопію довідки з Пенсійного фонду України про сплату єдиного соціального внеску (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

- фотокопію документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);

  • фотокопію рішення про встановлення опіки/усиновлення дитини (у разі здійснення опіки над дитиною або усиновлення).

На заяву та документи / відомості, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника.

Консультації з зазначеного питання можна отримати за телефонами: 3-37-50, 0661059369, 0956890686.

 Адміністрація управління соціального захисту населення Дружківської міської ради

(0 votes)