г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Міський транспорт запрацює з 22 травня

 Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова у вівторок, 19 травня

 Очільник МОЗ Максим Степанов повідомив, що з 22 травня в Україні буде запроваджений так званий адаптивний карантин. Він передбачає поетапне пом`якшення карантинних заходів кожні 10 днів.

Буде запроваджено три критерії для переходу на кожен новий етап: показник захворюваності за останні 7 днів на 100 тисяч населення, наповненість ліжок у лікарнях, де лікуються хворі на COVID-19 (не більше 50%) та кількість тестувань у кожному регіоні.  

 Якщо ситуація у тому чи іншому регіон і відповідатиме критеріям, то регіон зможе переходити на новий етап пом’якшення.  Міністр підкреслив, що це європейська практика боротьби з COVID-19. 

 Максим Степанов також зазначив, що з 22 травня буде запроваджено таке пом'якшення карантину: 

1) відновлення роботи міського та приміського транспорту, 

2) проведення спортивних заходів при дотриманні протиепідемічних  обмежень.

 Міністр запевнив, що МОЗ контролює ситуацію із закупівлею лікарських засобів за кошти державного бюджету. За його словами, міністерство перебуває в постійному контакті з між народними постачальниками ліків. Для врегулювання питання закупівель МОЗ також розробило необхідні нормативні документи, частина з яких уже затверджена Кабінетом Міністрів, а решта – на етапі погодження. 

 

(1 vote)