г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Допомога підприємцям по частковому безробіттю під час карантину

 20.05.2020

 Державна служба зайнятості надає допомогу по частковому безробіттю на період карантину  фізичним особам - підприємцям, які є застрахованими особами та роботодавцям із числа суб’єктів малого і середнього підприємництва для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності внаслідок  карантину.

 Термін для звернення роботодавців за отриманням допомоги по частковому безробіттю складає до 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності.

  Сума допомоги, отримана роботодавцем по частковому безробіттю, не оподатковується.

 Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину фізичні особи – підприємці та роботодавці звертаються до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування .

  Телефон для довідок: 050- 76 -73 - 285. Електронна пошта:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Тетяна Тищенко,

начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Дружківського міського центру зайнятості

 

(1 vote)