г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Почесні гості на сесії міської ради

  27 травня відбулася чергова 72-а сесія Дружківської міської ради VIII скликання, на якій депутати розглянули ряд запланованих питань.

  Перед початком роботи нагороди та вітання за активну участь у боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції отримали волонтери та члени оперативно-моніторингової групи, до складу якої увійшли працівники виконавчого комітету, «Муніципальної варти», міської філії Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України, Головного управління Держспоживслужби в Донецької області та правоохоронні органи. 

 Нагороджуючи подяками та грамотами цих активних, відповідальних, ініціативних  громадян нашого міста,  секретар міської ради Володимир ГРИГОРЕНКО наголосив: «Важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації через загрозу коронавірусу. Кожне місто обрало для себе оптимальний шлях у боротьбі з коронавірусом. Залучення оперативно-моніторингових груп та волонтерів саме до роз’яснювальної роботи з населенням – це практика, яку  серед міст Донецької області  застосувала та втілила у життя тільки Дружківка».  Він також  зазначив, що подібна діяльність й активні дії небайдужих до сьогодення громадян є вагомим внеском у формуванні майбутнього нашої Батьківщини. Завдяки таким людям наша держава стає сильнішою, а спільні дії – ефективнішими. Згадали і про тих, хто в прямому сенсі на «передовій»:  про наших медиків, які, ризикуючи власним здоро'вям, готові  протистояти  невидимій загрозі. Присутні в залі стоячи аплодували тим лікарям та медичному персоналу, хто без зайвого пафосу,  кожної зміни, знаючи, що у будь-який момент може зустрітися з вірусом, професійно виконує свою справу.

  Присутні також привітали почесних гостей пленарного засідання:  співголову політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», народного депутата України Юрія БОЙКО  та його колег – членів фракції ОПЗЖ  в парламенті, народних депутатів Наталю КОРОЛЕВСЬКУ  та Валерія ГНАТЕНКА.

(1 vote)