г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Карантин не скасовано

 02.07.2020

Дружківське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області повідомляє, що на виконання заходів по недопущенню розповсюдження гострої респіраторної інфекції, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2, в місті створено робочу групу за участю працівників Дружківського виконкому, Дружківського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області, Дружківського відділення поліції, КП «Муніципальна варта» Дружківської міської ради, Дружківської міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України».

За період з 18 по 26 липня поточного року в ході проведення комісійних моніторингових обстежень здійснено відвідування 65 об’єктів (торгівля продовольчими та непродовольчими товарами, заклади громадського харчування, агропродовольчий ринок).

Під час проведення заходів було перевірено виконання суб’єктами господарювання м. Дружківка протиепідемічних вимог, направлених на недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, а саме: наявність та використання персоналом та відвідувачами засобів захисту (захисні маски, захисні окуляри, одноразові рукавички), дотримання відстані між відвідувачами не менш ніж 1,5 м, наявність антисептиків на вході до закладу та на робочих місцях. Також перевірено наявність державної реєстрації потужності оператора ринку харчових продуктів.

За результатами проведених обстежень було надано зауваження та додаткові роз’яснення діючих карантинних та протиепідемічних заходів на 32 об’єктах, керівники цих закладів попереджені щодо особистої відповідальності за порушення правил карантину та протиепідемічних вимог, встановлених діючими постановами Головного санітарного лікаря України.

Дружківське міське управління

Головного управління

Держпродспоживслужби в Донецькій області

(0 votes)