г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Наш вибір – здоровий спосіб життя

Доброю традицією в Дружківській гімназії «Інтелект» стало проведення у вересні Дня здоров’я. Погода тішила теплом, і 21 вересня гімназисти вирушили до Молодого парку.

Метою заходу була популяризація здорового способу життя, формування свідомого ставлення учнів до необхідності регулярних занять фізичною культурою та спортом. З цією метою планувалися проведення конкурсу девізів «Я здоров’я бережу – сам собі допоможу» та робота чотирьох платформ: «Вивчаємо світ разом»; «Життя – це рух»; «Мій вибір - здоров’я»; «Спорт – понад усе».

Після того, як гімназія прибула на обране заздалегідь місце, розмістилась з усією можливою зручністю та трохи відпочила, було розпочато перший конкурс – конкурс девізів «Я здоров’я бережу – сам собі допоможу». Про його результати ми спитали директора гімназії Лугову В.М., і ось що вона розказала:

«Усі без винятку класні колективи представили себе якнайкраще, показавши згуртованість, вигадку та активність. «На закуску» я запитувала в усіх: «Для чого ви сюди прийшли? Відповіді порадували, а деякі ще й вразили: «Ми прийшли оздоровитись», «Ми хотіли себе показати», «Ми хотіли побачити відбиття барашків у воді», «Це все дає позитивний заряд!».

Після обіду класні колективи взяли участь у роботі платформ. Про те, які завдання довелося виконувати учням, розповіли вчителі – організатори.

Василенко Н.С., учитель історії: «Наша платформа носить назву «Вивчаємо світ разом». Мета проведення конкурсу – розвивати вміння дітей систематизувати та синхронізувати знання в міжпредметному просторі (географія, історія, правознавство, художня культура, християнська етика, курс «Моя професія» ). Кожен клас одержав завдання розробити науково-творчу презентацію обраної під час жеребкування країни. Журі було вражене різноманітністю форм виконання: екскурсії, театральне дійство, казка, турагенство тощо».

Журавель А.В., педагог-організатор: «Платформа «Життя – це рух» передбачала участь дітей у флеш-мобі. Старші учні-інструктори спочатку показували рухи, що треба було виконувати, а потім класи повторювали їх. Флеш - моб подобається всім!».

Нерівна В.А., учитель біології та основ здоров’я: «Платформа «Мій вибір - здоров’я» зібрала всіх тих, хто налаштувався подолати всі перешкоди й навчитися зберігати своє здоров’я та здоров’я близьких. Ми запропонували взяти участь у квесті. Він передбачає презентацію команди, розподіл небезпеки відповідно до класифікацій («Природні небезпеки», «Техногенні небезпеки», «Соціальні небезпеки»), малювання піраміди харчування відповідно до денної норми споживання продуктів, відповіді «Вірю – не вірю», пригадування прислів’їв та загадок про здоров’я, пояснення змісту табличок із дорожніми знаками і навіть пригадування  змісту § 1 підручника. Нелегко було виконати всі завдання!»

Штреккер І.В., учитель фізичної культури, завкафедрою естетичної та фізичної культури: «Завдання платформи «Спорт – понад усе» сплановані з метою популяризації здорового способу життя та формування командного духу серед гімназистів. Це різноманітні змагання: веселі старти для молодших, фрістайл, дартс для старших та багато іншого. Нові вершини чекають своїх завойовників!».

Учнів очікував день, сповнений позитиву, нової інформації, руху та емоцій. Спитаймо в дітей, чим запам’ятався їм День здоров’я.

Абраменко А., учениця 11-Б класу: «Нам приємно згадувати наш театралізований виступ у рамках платформи «Вивчаємо світ разом». Ми презентували Данію. Намагалися представити всі «родзинки» цієї країни: і вікінгів, і Андерсона з його Русалонькою, і данські смаколики, якими частували всіх бажаючих, і навіть відбитки пальців. Наш виступ сподобався всім!».

Такташева Д., учениця 11-Б класу: «Мені цей день запам’ятався флеш-мобом, під час якого я виконувала функцію інструктора. А ще вишневим пирогом за данським рецептом, який готувала для презентації країни. Я трохи втомилася, але нагородою був класний настрій!».

Паеглє П., учениця 7-А класу: «Я разом зі своєю командою брала участь у квесті «Збережи здоров’я». Особливо захопили конкурси «Вірю – не вірю» та «Увага! Небезпека!». Кожен зустрічається з перешкодами, які можуть вивести його з рівноваги й негативно вплинути на здоров’я. Ми навчилися керувати обставинами, що впливають на наш фізичний та технічний стан».

Бадасен В., учень 9-А класу: «Я люблю рухливі ігри на свіжому повітрі. Сьогодні досхочу насолодився спортивними змаганнями. Додому йду з гарним настроєм!».

Ось так, на позитиві, завершився для гімназистів День здоров’я. Учні всіх вікових категорій активно брали участь в усіх конкурсах та змаганнях. Гімназисти не лише змогли показати свою любов до спорту, але й дізналися багато нового про здоров’я та одержали немало нових навичок.

День здоров’я вдався на славу!

(1 vote)