г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Свято місцевого самоврядування

7 грудня в ДК «Етюд» відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування, на який були запрошені представники міської влади,  співробітники виконкому та служб міста, голови територіальних комітетів,  керівники дружківських підприємств, представники засобів масової інформації.

 Звертаючись до присутніх з вітальним словом, міський голова В.С. Гнатенко відмітив, що  місцеве самоврядування в Дружківці  -  це робота і депутатського корпусу, і Ради директорів промислових підприємств, і органів самоорганізації населення, і  Громадської та Молодіжної рад.

 «На жаль, в нашій країні немає вищої школи, яка б готувала депутатів місцевих рад, міських голів. Їх готує життя, - зазначив Валерій Гнатенко. - Працівникам місцевого самоврядування Дружківська громада довірила управління містом. Сьогодні тут зібралися депутати міської ради, селищні та сільські голови, голови територіальних комітетів, працівники самоврядування - всі ті, хто знаходиться найближче до людей і надає їм необхідну допомогу. Ці люди є справжніми патріотами Дружківки, і вони роблять все, щоб наше місто процвітало. У січні буде прийнятий трирічний план розвитку Дружківки, завдяки якому інфраструктура міста стане більш розвиненою. Велика подяка центральній влади і донорам, чия фінансова підтримка допомагає нам покращувати нашу малу батьківщину. Консолідовані зусилля всіх, без винятку, забезпечують вирішення  поставлених завдань».

Подякувавши кожному з присутніх за компетентність, активну позицію та злагоджену роботу, міський голова нагородив кращих працівників місцевого самоврядування. Почесними грамотами Донецької облдержадміністрації були відмічені депутат міської ради кількох скликань Юрій Гребенніков і депутат Олексієво-Дружківського селищної ради, завідуюча яслами-садком «Колобок» Світлана Мазурчак, нагрудний знак «Кращий працівник місцевого самоврядування м.Дружківка» отримали начальник відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дружківської міської ради Ганна Іваницька та начальник – державний реєстратор  реєстраційного відділу Олена Кишинська. Почесними грамотами виконавчого комітету Дружківської міської ради нагороджено члена Дружківської міської організації ветеранів України Юрія Корнєва, завідувача сектору реєстрації місця проживання реєстраційного відділу виконавчого комітету  Світлану Колосову, голів територіальних комітетів Аллу Миронову (мікрорайон «Яковлівка-2»)  та Галину Сальникову (мікрорайон «Донський-2»), начальника відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Сергія Петрусенка та головного спеціаліста з питань містобудівного кадастру відділу містобудування та архітектури виконкому Анну Халипенко. Букетом троянд та щирими, теплими словами привітала міського голову зі святом  наймолодша співробітниця місцевого самоврядування Юлія Кох.

Від імені Ради директорів промислових підприємств до присутніх звернувся  незмінний голова Ради, генеральний директор ПрАТ «Грета» Віктор Захарович Аннєнков.  У своєму виступі він підкреслив, що директора дружківських підприємств задоволені результатами співпраці з органами місцевого самоврядування та зачитав слова Вітального адресу: «Місцеве самоврядування – це колиска демократії, де величезного значення набувають ініціатива, що йде знизу, високий професіоналізм,  розуміння зв’язку з громадянами, уміння бачити головні проблеми та знаходити шляхи їх вирішення.  Народні обранці Дружківки використовують свої повноваження у повному обсязі. Наше місто, незважаючи на непросту ситуацію, що склалася в Донбасі, вважається благополучним  у регіоні: стабільно працюють підприємства різних форм власності, своєчасно поповнюється бюджет міста, надходять кошти за рахунок грантів, отриманих в результаті перемог у міжнародних конкурсах. Ефективність роботи місцевого самоврядування  ми бачимо у благоустрої міста, відремонтованих дорогах,  яскравому вуличному освітленні, у найсучаснішому медичному обладнанні для  лікарень. У  місті відкриті Льодова арена, басейн, два молодіжних центра, закінчено реконструкцію басейна, дитячого відділення,  на черзі – завершення реконструкції площі Соборної та Парку культури й відпочинку. В цьому – величезна заслуга органів місцевого самоврядуівання і особисто міського голови Валерія Сергійовича Гнатенка.  Хочу запевнити вас, що міська Рада директорів промислових підприємств, як і раніше, й надалі буде конструктивно співпрацювати з міською радою  та  виконавчим комітетом   у вирішенні актуальних питань, що хвилюють місто та його мешканців».  В кінці свого виступу Віктор Захарович  побажав всім працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, наснаги, подальших успіхів у роботі та подарував виконкому міської ради  електроплиту – один зі зразків продукції нового покоління, що випускається на підприємстві «Грета».

  Святкового  настрою  присутнім  додав ще один  подарунок – виступ  відомої  української співачки Натаніки, у її виконанні  прозвучала ціла низка  популярних народних та сучасних пісень.

 

Світлана ІВАНОВА

(1 vote)